• 0535 3331616 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Super User

  Super User

  2023-2024 eğitim-öğretim yılında başarılı öğrencilerin yanında olduğumuzu göstermek için yapılacak olan bursluluk sınavı başvuruları başladı. 

  1. sınıf ögrencilerimiz sıfırdan başlayıp ilmek ilmek işledikleri harfleri sonunda bittirdi. Onlar da artık Okuyor-Yazıyor...

  Pisa Koleji olarak Değerler Eğitimi kapsamında "Yardımseverlik ve İş Birliği" ayında "Kardeş Okul" projesi ile ihtiyaç sahibi bir okula yardım kampanyası düzenlemekteyiz. Bizlere destek olan velilerimize şimdiden teşekkür ederiz.
  Not: Öğrencilerimizin en çok giyecek ve kırtasiye malzemelerine ihtiyaçları  bulunmaktadır.

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü için 8 Mart 2022 tarihinde Şanlıurfa Piazza AVM'de yapılacak olan sergiye yarışmacı olarak katılabilirsiniz. Sergi katılım şartlarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

  Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Bilim Şenliğine" Öğrencilerimizin projeleri ile katılım sağladık.

  Öğrencilerimiz ile doğa etkinlikleri kapsamında “Mısır Toplama ve Fidan Dikimi" yaparak, eğlenceli vakit geçirdik.

  Anaokulu bireysel veli toplantımıza katılım sağlayan velilerimize teşekkür ederiz.

  Matematik dersi Ünite Sonu Değerlendirme sınavında derece alan öğrencilerimize plaketleri takdim edildi. Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü için “Bizlerde Bu Dünya’dayız!” sloganıyla başlatmış olduğumuz Mama Kampanyasında öğrencilerimizin getirmiş olduğu mamaları ve hafta sonu kulüp derslerinde hazırlamış olduğumuz Kedi Evlerini bugün Şanlıurfa Hayvan Barınağına teslim ettik. Kampanyamıza destek veren herkese ve hayvan barınağında bizlere yardımcı olan idarecilerimize teşekkür ederiz.

  Pisa Koleji Kazandırıyor

  Sayfa 1 / 3

  ADRESİMİZ

  Çamlıyayla Mahallesi, 6278 sk. no:16 Karaköprü / Şanlıurfa
  info@pisakoleji.com
  0535 3331616
  Image