• 0535 3331616 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Zamanında annelerimiz ve babalarımız bizlere “Aman çocuğum çalış oku adam ol ileride bize de bakarsın” diye seslenirlerdi. Ancak günümüzde imkanlar öylesine değişti ki, çocuklarımızın sadece kendilerini kurtaracakları bir meslek sahibi olmaları, onların mutluluğu için yeterli değil.

  Çocuklarımız gelecekte mutlu bireyler olabilmek için doğruluğu, dürüstlüğü, sevgiyi, hoşgörüyü, iyi niyeti içselleştirmeli, çok yönlü kitaplar okumalı, anadilinde ve yabancı dillerde kendini ifade edebilmeli, yaşamı sorgulayabilmeli, sporsal faaliyetlerle uğraşmalı, sanatsal faaliyetlere ilgi göstermelidir. Ancak bu şekilde mutlu bireyler  olmayı öğrenebileceklerdir. Aynı zamanda bununla da kalmayıp yarının güler yüzlü çocukları olmayı başarabileceklerdir.

  Bizler de ÖZEL PİSA EĞİTİM KURUMLARI olarak, çocuklarımızın kendi yeteneklerini keşfetmesini, kendilerini geliştirmesini, mutlu ve başarılı yarınlara ulaşmasını sağlamak için tüm gücümüz ile çalışıyoruz.

  Başarılı her çocuk, geleceğe atılmış başarılı bir imzadır.

                                                                                                    İbrahim Halil UMUÇ
                                                                                        Özel Pisa Eğitim Kurumları
                                                                                          Yönetim Kurulu Başkanı
  Image

  ADRESİMİZ

  Çamlıyayla Mahallesi, 6278 sk. no:16 Karaköprü / Şanlıurfa
  info@pisakoleji.com
  0535 3331616
  Image